Künye

Geliştiren: Gtarcade EĞLENCE INC
Yayıncı: BİGPOİNT
Oyun Türü: BROWSER
Platform: PC
Yayınlanma Tarihi: 29.09.2016

Kaos Savaşları (340 BDC)
Safir, Blue Planet. İnsanlar, Elfler, orklar, Ejderhalar ve diğer ırkların bu bereketli dünyasına ortak bulunmaktadır.
Ancak, Nether Realm gücünü genişletmek için, Hades Hurricane Highlands veba yayılmaya başladı. Bunun bir sonucu olarak, hemen hemen tüm Dragon Yumurta enfekte edilmiştir. Hades de 'İnsan topraklarında Dünya Ağacı Dragons ve İnsanlar arasındaki savaş kışkırtıcılığı plague'in sırasını temizlemek olduğunu Dragons yalan haber yayıldı. Dragon King Ulysses sonsuz yaşamı ve tehdit imha vaat Sapphire kalp içine güçlerini izin Ulysses onunla ittifak etmek Ork zorladı. Freeman Krallık ve İnsan ırkının Palmer Krallık işgaline karşı müttefik. Onların arkadaşı, Elf Kralı Harington İnsan hizip katıldı.
5 krallık, 4 yarış ve 2 hizipler Invoving, Kaos Savaşları began.In savaşın ilk aşamalarında, Ejderha hizip İnsanlar Wrathul chasms Güney için her yolu çekildi, mutlak avantajı vardı. "Ebedi taç" - bilinmeyen nedenlerle, kötü Hades Freeman savaşın yönünü olabilecek bir Relic 1st haber kayma izin. İki Kings Ebedi Crown.In Nether Tapınak arayışı içinde elit sefer kuvveti kurşun karar onlar Relic bulundu. Palmer taç gizlenen kötülük hissetti ve Freeman uyardı, ama Freeman sadece taç içinde tutulan büyük bir güç fark ettim. avukat heeding değil, Freeman başının yanına taç kaldırdı. Karanlık gücün büyük bir dalgalanma bilinçsiz onu render, vücudunu su basmış. Freeman uyandığında onun mutlak dehşet, bütün keşif ekibi yanı sıra onun arkadaşı Palmer, ayaklarının dibinde ölü bulundu.
taç ile dönen, Freeman Dragon pusu tek kurtulan olarak kendini sundu ve bir sahte irade kullanarak Palmer Krallığı kendini Regent yaptı. durum kritik olan, ikinci Palmer Krallık komuta - Odin Eternal Crown will.With gücünün geçerliliğini sorgulamak için hiçbir zaman vardı, Freeman bit kayıp arazi biraz geri ödemelerine, karşı atak monte edilmiş.

Ama görünüşte yenilmez gücü ile büyük bir fiyat geldi. Freeman yavaş yavaş, soğuk ve tyrannical.Freeman gücünü, küçük hatalar idam edildi işlediği hatta kendi adamı göstermek için esir ve mülteci zalim katlettiler haline taç ile bozuktur. Genç Prens Lucas erken babası değişikliği tespit ve müdahale etmeye çalıştı, ama boşuna. Değil Lucas'ın kardeşi, Hela kadar - İnsan tarihinin en iyi büyücü babaları ile bağlarını kopardı ve Lucas babasının bozuk nasıl fark etmedi öfke içinde Astral City, bıraktı.
İnsanlar şiddetli direniş ile karşı karşıya kalan, Ulysses İnsanlar ve Elfler arasındaki muhalefeti ekmeye başladı. O geri İnsan tabanına kaynak yağma, İnsan kılığında bir ekip gönderdi ve Elf kutsal Ay Tapınak saldırdı. Ulysses tüm iddiaları yalanladı İnsan Komutanı rüşvet. Freeman'ın kibirli tavrı da kötüsü yaptı. Elf Kral Freeman artık güvenilir olabilir gerçekleşmiş ve hemen batı savaştan uzak askerlerini çekerek, ittifak sona erdi. Palmer Ruhu Nether Shrine Odin onun talihsizlik söyledi. Öfkeli, Odin doğuya doğru, hem de ittifak ordusunu kaldırıldı.
gücüyle ve artık aklı başında Bozuk, Freeman elfler ve Palmer Krallığı savaş ilan etti. O Howling Ovası "Bastırma Savaşı" hem Doğu ve Batı cephesinde savaştı. Lucas babasının dünyanın kaderini tehdit ettiğini biliyordum. Freeman, tüm esirleri yürütmek üzereyken, Lucas onu yere sabitleyerek, babasının arkasına kılıcının birini koştu. Diğer kılıçla, Lucas vücuttan Freeman'ın kafasını parçalanır. taç yere düştü gibi tiz çığlığı gökyüzünü doldurdu. Böylece karanlık bir tiran olan düştü. Lucas'ın ikiz kılıç "Kral Bane" ve "Fatherslayer" olarak bilinir hale geldi.

Howling Ovası'nda Savaştan sonra, Lucas Freeman Krallığı lideri ve elfler ve Palmer Krallık ittifak yeniden kuruldu oldu. O da Sonsuz Crown nasıl atılacağı konusunda Astral City hükümdarlık Archmage Gissing yardım istedi. Chrono Prison - aylarca durulması sonra, Archamage eski bir yöntem bulmuştur. o bir döngü içinde Realm geçti gün 一 Hades Nether Realm geçmelidir, onun zaman donmuş olacak ve canlı - Gissing "Nether CONVENANT" olarak bilinen bir bağlayıcı bir sözleşme kurma taç Hades ruhunun bir shard kullanılır. o Öfkeli olarak, Hades Gissing'in sözleşme hiçbir cevap vardı ve onun kaderine teslim etmek zorunda kaldı.
ölü Freeman oğlunun eylem kızmamış. taç kafasına çıkarıldı, o, Freeman "Karanlık Tyrant" olarak dünyayı dolaşmaya başladı kılıcını tarifsiz suçu işlediği "İmparator Fall" taşıyan, yaptıklarından pişman hissetti.
Lucas - Freeman 2 yakında babasını ve kral öldürme suçu ile tahsil ve hain olarak markalı edildi. Decapitated, ruhu babası gibi dünyayı dolaşmaya zorunda kaldı. Lucas, böylece 'Başsız Süvari' oldu.
babası ve erkek kardeşinin ölümünü duyunca, Hela üzüldü ve onun yaşam gücü solmaya başladı. ölümünden sonra, o Undead Archmage olmak Hades tarafından karşılandı. Hela teklifi reddetti ve babası ve kardeşi ruhları bekliyor, ölü feribot seçti ......
Kaos Savaşları İnsanlar sonunda dışarı kenarlı yaklaşık on yıl sürdü. Her iki taraf da büyük kayıplar ve Hades Nether Realm sınırlıydı.
Savaşın Victor, İnsanlar büyük bir bedel ödedi. Palmer Krallık ortadan kalktığı ve Freeman Kingdom siyasi kargaşa içine düştü. Archmage Gissing zaman nehirde kayboldu ...
Orklar yendi ve birçok kabileler, kimseye artık bir tehdit bölünür. Elfler Hades ile dış cephe kaplaması için cezalandırıldı ve evlerinden sürgün edildi. Dragons Gümüş ve Siyah Dragons ayrıldı. Eski Lydia, 'Gümüş Legion' kurdu ve İnsanlar katıldı Gümüş Dragons Prenses tarafından yürütüldü. Siyah Dragons Sin Abyss kaçtı, onlar gelecek olaylar oynamak için büyük bir rolü vardı.
mücadele durma noktasına geldi ve fırtınalı bir dünyada doğdu ......
Elfler Fall (265 BDC)
Elfler Kaos Savaşları sırasında yan geçtiğinden beri, onlar çatışmadan sonra cezalandırılan ve topraklarından sürüldü. Elf Kralı Harington iktidarını sağlamlaştırmak için "Yeni Dünya Projesi" hazırlandı. Onları kölelik ve yeni bir Elf Krallığı oluştururken, Orc topraklarına ordusunu açtı.
Savaş 3 yıl sonra, ya öldürüldü ya da sürgüne orklar, dinlenme elfler Orc arazi için türbelerin, tapınaklar ve kaleler inşa etmek zorunda köle haline geldi. Onların kölelik 6 yıl sürecek.

kanlı Elf egemenliği altında, bir kez dağınık orklar birleştirmek başladı. güçlü kabile, Veba Kraliçe tarafından yönetilen Bonecrushers Abyssal Tyrant ile karanlık bir anlaşma yaptı. Birlikte çılgına orkları dönüm, Hydra Blood ile su kaynağı zehirledi.
Hemen, orklar geri Elfler karşı savaştı. Neredeyse bir gecede, kayıtsız Elfler yenildi. hayatta olanlar birkaç İnsanlar arasında sığındı.
Yani Elf medeniyet düştü.
Abyssal Invasion (235 BDC)
Kaos Savaşları sonrasında İnsanlar Dragons yendi ve Hades'in arsa sona erdi. Nedeniyle krallar ve iki İnsan Krallıkları tüm mirasçılar hem ölümü, siyasi kargaşa izledi. Ward eşit güce sahip, naip olarak Odin; Ward Freeman - Sonunda geçici bir rejim kuruldu, Lucas kuzenim açtı. Huxley bakanı oldu. Onlar İnsan toprakları üzerinde iktidar, Kingdom "Eternal Hanedanı" adını, Elf sığınak yanı sıra Orc arazi işgal etti.
Savaş hala Safir yavaş yavaş iyileşmekte olduğu gibi, karada otoyol alıyordu, uzun çizilen felaket geldi.

Abyssal Tyrant Fergus büyük bir ordu ile, Doğu'da Sin Abyss ortaya çıkan ve İnsan Dünya saldırdı. Aynı zamanda, Fergus kontrolü altında Veba Kraliçe, bir orc Legion ile Batı'dan geldi. Daha da kötüsü, Ulysses kuzeyden onun Dragons açtı İnsanlar Abyssal Alliance tarafından 3 tarafı denizlerle çevrili bulundu.
Bu durdurulamaz ordusu ile karşı karşıya İnsanlar geri Eternal City düşmeye başka çaresi yoktu .
Dünya Ağacı Sızdırmazlık (232 BDC)
'İlahi Planet' den Sapphire Angel'ın gelişi umutsuz İnsanlar umut getirdi. Melek Relic "İlahi Kenar" savaşın gidişatını döndü. 3 yıl içinde, insanlar suç kez daha vardı. Angel'ın kudreti ile karşı karşıya kalan, Abyssal İttifak çöktü.
Abyssal Alliance yenilgisinden sonra, üç lider ve Melekler geleceği ile ne sorusu önceliği haline geldi. Melek Lideri Bernice ufukta Dünya Ağacı gördüm ve bir fikri vardı.

Dünya Ağacı Sapphire en büyük ve en eski ağaç oldu, Savaş neredeyse tahrip etmişti. Berniced ağacın kalbine onun Homeworld gelen İlahi Flame erimiş ve ağaç nihai koruma ve nimet vermiştir. solmuş ağaç yaşama geri geldi, gökyüzüne yayılmasını bırakır ve kökler bağlı Abisal Liderleri ile Dünya'ya derinliklerine kazdık. kökleri zayıf tutarak ve saflaştırılmış Lifeforce içine güçlerini dönüm güçlerini sifon tuttu. Dünya Ağacı Angels büyü kaynağı oldu.
İnsanlar bir kez daha diğer ırkları marjinalleştiren, Safir hükmetti. "İlahi İmparatorluğu" ve Melekler oluşturmak için birleşik bütün kıta tanrı olarak tapıyorlardı. Melekler "Paramount" oluşturmak için bir on yıl geçirdi ve onların ev yapımı. Bernice "Yüce Melek" oldu.
Daemon Projesi (225 BDC)
Meleğin gelişi Sapphire büyük bir değişiklik getirdi. kendi gücüyle büyülenen İnsanlar "Daemon Projesi" Bakan Huxley tarafından yetkilendirilmiş ve Loki tarafından yönetilen başlattı. Meleğin genlerini kopyalamak amaçladı İnsan güçlerini artırmak için. Proje, gizlilik içinde gerçekleşen son yaklaşırken, Loki başarı sağlamak için aşırı önlemler aldı.
Deneyin son aşaması Astral City gizli bir tesiste gerçekleşti ve Loki, asistanı Ella ve Huxley tarafından yönetti. Darkiron ve kristal ile yapılmış bir silindir, bir ölüme yakın melek tutan yerden yükselince, Ella ve Huxley hayrete düşürdü. Loki hedef sonuca ulaşmak için tek yol, doğrudan o Savaşı sırasında yaralandı zaman o yakalanan bir melek, güç çekmek için olduğunu açıkladı.
sınırsız gücü karşısında, Huxley iyi kararı görmezden ve deney devam etti. Ancak, Ella boşta bekleme olamazdı, onun sevgilisi temas ve Royale Muhafız Quaker Kaptan gelip denemeyi durdurmak için.

Kraliyet Muhafız laboratuara içine acele, harekete geçirmek için Quaker sabırsızlanıyordu, o deney zaten devam olduğunu gördü. Loki ve Quaker Huxley laboratuvardan sessizce kendini kaldırıldı, savaşta enganged. mücadele Meleğin güç çekirdeğinin bir patlama yola makineleri unstabalized. Astral Şehir patlama yarattığı boşluktan tarafından tüketildi.
Sadece 4 kişi günahlarından Angels tarafından hapse patlama, kendi ways.Loki Arcane Ruh haline etkilenen her survied. Ella ve Quaker yanan Ruh ve Astral Hunter, hem ölümsüz olmasına rağmen, yine birbirine temas asla oldu. Huxley ayağı Yıldız Güz zincirleme bir yavaş hareket eden dev haline getirildi, o zaman sonuna kadar Void Space kapısı korumak zorunda kaldı.
Karanlık Lord (170 BDC)
Yüce Angel egemenliği altında, kıta refah altın çağını girdi. ve barış altında karanlık ve güçlü kötülük doğdu ilerleme - Anarchy. Anarşi, önceki savaşlarda ölenlerin bütün ruhları barındıran bir varlıktır. İlahi Kenar arzulayan, Anarşi bir imparatorluk çapında savaş başladı.
Sert kulaklı barışı korumak için, Bernice Anarchy karşı savaşa onu kuvvetlerinin komutanıydı. Savaş Bernice ve Anarşi hem İmha Eye içine düştü o kadar şiddetli oldu.

Bernice iradesi Bernice'nın manto almak için yüksek umutları vardı Angels.Tanya, komuta Fortuna sol öfke içinde Angels bıraktı.
Sıradan bir Human - Onu amaçsız dolaşıp olarak, Tanya hayatının aşkı ile tanıştı. Bu 'bu ilahi', eşsiz bir melek Teşkilatı öfke neden oldu.
Güçlü aydınların oluşan 'kendi öncelik ırk teknolojik ve kültürel advancements.One olmamasına dikkat Angel ırklar arası çocuk babasıdır yapmaktır rehber Angels bir grup Celestials'is. Böyle bir çocuğun dengesiz güç felaketler neden vakalar olmuştur. Bu tam tüm Melekler gözden geçirmek ve yargılamak için güce sahiptir "TOHUM Düzenleme Komisyonu" amacıdır.
ablasının kaderi için endişe Fortuna onu yasak aşkı terk etmek Tanya ikna umuyordu. Yine Yüce Melek olma değil ilgili acı, Tanya ölene kadar aşkını savunmak için yemin, İnsan ile ilişkisini bitirmek için reddetti. Fortuna terk etmekten başka seçeneğim yoktu.
Aylar sonra, Tanya sevgisi kötülük tarafından lanetlenmiş ve onun ruhunu acı kayboldu. Büyük acı ile karşı karşıya kalan, Tanya o bıraktığı aklı biraz kaybetti. Karanlık gölge onun parlak kanatlarını tüketilen, onu tutmak söyledi. Sonunda, o karanlığın bir canavar, en çok nefret Ne oldu, Tanya Karanlık Lord oldu.
Karanlık Lord'u durdurmak için, Melekler 7 gün ve 7 gece için onu savaştı. Son olarak, Melekler birleşik gücüyle altında, Karanlık Lord yakalandı ve bastırılmış.
Neredeyse tüm Paramount tesviye edilmiş kanlı bir savaş oldu. TOHUM bir deney suçlayarak yanlış gerçeği gitti örtbas, gerçek olay sadece en gizli belgelerin kaydedildi.
Kan Doğuşu (150 BDC)
"Celestials" hiçbir özel güçleri olan, Melekler ile Sapphire geldi benzersiz bir grup, onlar entelektüel superior.Their lideri Adolf bir zamanlar akıl yanı sıra özel güçlere sahip olduğuna inanıyordu vardır. Celestials çok mükemmel çünkü onların yaratıcısı sonra güçlerini aldı.
Adolf Celestials artırmada tüm çabalarını geçirdi. Tanya sonbahar genleri mutasyona ve yetkileri TOHUM Başkanı görevini kullanarak change.so ki, ona bir şey öğretti, o bir çalışma konusu olarak Karanlık Lordu kullanılan ve hatta o adını bu araştırmada yardım etmesi için Loki yayınlandı "Soucecode Programı".

Her nasılsa Karanlık Lord'un kulları haberlerim var ve onların usta bırakmadan, mühür kırdı! Adolf, onun hatalarını düzeltmek için istekli diye araştıran bir prototip iksiri kullanılır. kısa bir süre için o inanılmaz güç, hız ve vizyon kazanmıştır. Yine Karanlık Lord'u yenmek için elit bir ordu oluşturarak, çok sayıda iksiri verdi.
Bir süre sonra, korkunç bir yan etkisi yüzeyli - iksir enjekte edenlere çevrelerindeki kişiler saldırmaya başladı. Onlar kan tüketmek durumunda kendi aklı geri tek şeydir. Yüksek Konseyi araştırmak için Pandora gönderdi. Loki yardımıyla, kontrol yan etkisi tutmak bir "Kaynak Serum" yaptı. Loki onun yardım için onun özgürlüğünü kazanmış.
serum yardımıyla Celestials mutasyonlarını kontrol de, vücut sürekli etkilenmiştir. Onlar geliştirilmiş iyileştirici gücü, büyük bir güç ve hızlı hızlı ölümsüzleşti. Thye Bloods olarak bilinir hale geldi. Adolf sonsuza Melekler hizmet fiyata "Blood Prince" olarak lider haline geldi.
Angel İmparatorluğu (1 DC)
Şimdi "Karanlık Lord'u" çevreleyen gelen ışık gelmişti, Melekler ve İnsanlar arasındaki ilişki gerginleşti.
Moira kampı çatışmanın önlenebilir böylece Sapphire yerlileri cahil ve Meleğin rehberlik veya kurala ihtiyacı olduğuna inanıyorum. Fortuna kampı bir karşı tavır aldı, onlar olduğuna inanıyorum tam çatışmaları neden Melekler müdahale nedeniyle. Onlar Melekler danışman rolünü üstlenirler gerektiğine inanıyordu.

Fortuna onun hizip Güney Batı Gök İmparatorluğu'nu oluşturan edelim; Moira onun hizip kuzey Tempest İmparatorluğu oluşturan izin - tamamen farklı iki felsefeler sonunda "İlahi Fissür" neden oldu. Athena Midas İmparatorluğu'nu oluşturan Melekler geri kalanı ile kaldı. Her 3 Empires yurtdışı, ayrı ayrı Yüce Konseyi yönetilir.

Kaos Savaşları (340 BDC)
Safir, Blue Planet. İnsanlar, Elfler, orklar, Ejderhalar ve diğer ırkların bu bereketli dünyasına ortak bulunmaktadır.
Ancak, Nether Realm gücünü genişletmek için, Hades Hurricane Highlands veba yayılmaya başladı. Bunun bir sonucu olarak, hemen hemen tüm Dragon Yumurta enfekte edilmiştir. Hades de 'İnsan topraklarında Dünya Ağacı Dragons ve İnsanlar arasındaki savaş kışkırtıcılığı plague'in sırasını temizlemek olduğunu Dragons yalan haber yayıldı. Dragon King Ulysses sonsuz yaşamı ve tehdit imha vaat Sapphire kalp içine güçlerini izin Ulysses onunla ittifak etmek Ork zorladı. Freeman Krallık ve İnsan ırkının Palmer Krallık işgaline karşı müttefik. Onların arkadaşı, Elf Kralı Harington İnsan hizip katıldı.
5 krallık, 4 yarış ve 2 hizipler Invoving, Kaos Savaşları began.In savaşın ilk aşamalarında, Ejderha hizip İnsanlar Wrathul chasms Güney için her yolu çekildi, mutlak avantajı vardı. "Ebedi taç" - bilinmeyen nedenlerle, kötü Hades Freeman savaşın yönünü olabilecek bir Relic 1st haber kayma izin. İki Kings Ebedi Crown.In Nether Tapınak arayışı içinde elit sefer kuvveti kurşun karar onlar Relic bulundu. Palmer taç gizlenen kötülük hissetti ve Freeman uyardı, ama Freeman sadece taç içinde tutulan büyük bir güç fark ettim. avukat heeding değil, Freeman başının yanına taç kaldırdı. Karanlık gücün büyük bir dalgalanma bilinçsiz onu render, vücudunu su basmış. Freeman uyandığında onun mutlak dehşet, bütün keşif ekibi yanı sıra onun arkadaşı Palmer, ayaklarının dibinde ölü bulundu.
taç ile dönen, Freeman Dragon pusu tek kurtulan olarak kendini sundu ve bir sahte irade kullanarak Palmer Krallığı kendini Regent yaptı. durum kritik olan, ikinci Palmer Krallık komuta - Odin Eternal Crown will.With gücünün geçerliliğini sorgulamak için hiçbir zaman vardı, Freeman bit kayıp arazi biraz geri ödemelerine, karşı atak monte edilmiş.

Ama görünüşte yenilmez gücü ile büyük bir fiyat geldi. Freeman yavaş yavaş, soğuk ve tyrannical.Freeman gücünü, küçük hatalar idam edildi işlediği hatta kendi adamı göstermek için esir ve mülteci zalim katlettiler haline taç ile bozuktur. Genç Prens Lucas erken babası değişikliği tespit ve müdahale etmeye çalıştı, ama boşuna. Değil Lucas'ın kardeşi, Hela kadar - İnsan tarihinin en iyi büyücü babaları ile bağlarını kopardı ve Lucas babasının bozuk nasıl fark etmedi öfke içinde Astral City, bıraktı.
İnsanlar şiddetli direniş ile karşı karşıya kalan, Ulysses İnsanlar ve Elfler arasındaki muhalefeti ekmeye başladı. O geri İnsan tabanına kaynak yağma, İnsan kılığında bir ekip gönderdi ve Elf kutsal Ay Tapınak saldırdı. Ulysses tüm iddiaları yalanladı İnsan Komutanı rüşvet. Freeman'ın kibirli tavrı da kötüsü yaptı. Elf Kral Freeman artık güvenilir olabilir gerçekleşmiş ve hemen batı savaştan uzak askerlerini çekerek, ittifak sona erdi. Palmer Ruhu Nether Shrine Odin onun talihsizlik söyledi. Öfkeli, Odin doğuya doğru, hem de ittifak ordusunu kaldırıldı.
gücüyle ve artık aklı başında Bozuk, Freeman elfler ve Palmer Krallığı savaş ilan etti. O Howling Ovası "Bastırma Savaşı" hem Doğu ve Batı cephesinde savaştı. Lucas babasının dünyanın kaderini tehdit ettiğini biliyordum. Freeman, tüm esirleri yürütmek üzereyken, Lucas onu yere sabitleyerek, babasının arkasına kılıcının birini koştu. Diğer kılıçla, Lucas vücuttan Freeman'ın kafasını parçalanır. taç yere düştü gibi tiz çığlığı gökyüzünü doldurdu. Böylece karanlık bir tiran olan düştü. Lucas'ın ikiz kılıç "Kral Bane" ve "Fatherslayer" olarak bilinir hale geldi.

Howling Ovası'nda Savaştan sonra, Lucas Freeman Krallığı lideri ve elfler ve Palmer Krallık ittifak yeniden kuruldu oldu. O da Sonsuz Crown nasıl atılacağı konusunda Astral City hükümdarlık Archmage Gissing yardım istedi. Chrono Prison - aylarca durulması sonra, Archamage eski bir yöntem bulmuştur. o bir döngü içinde Realm geçti gün 一 Hades Nether Realm geçmelidir, onun zaman donmuş olacak ve canlı - Gissing "Nether CONVENANT" olarak bilinen bir bağlayıcı bir sözleşme kurma taç Hades ruhunun bir shard kullanılır. o Öfkeli olarak, Hades Gissing'in sözleşme hiçbir cevap vardı ve onun kaderine teslim etmek zorunda kaldı.
ölü Freeman oğlunun eylem kızmamış. taç kafasına çıkarıldı, o, Freeman "Karanlık Tyrant" olarak dünyayı dolaşmaya başladı kılıcını tarifsiz suçu işlediği "İmparator Fall" taşıyan, yaptıklarından pişman hissetti.
Lucas - Freeman 2 yakında babasını ve kral öldürme suçu ile tahsil ve hain olarak markalı edildi. Decapitated, ruhu babası gibi dünyayı dolaşmaya zorunda kaldı. Lucas, böylece 'Başsız Süvari' oldu.
babası ve erkek kardeşinin ölümünü duyunca, Hela üzüldü ve onun yaşam gücü solmaya başladı. ölümünden sonra, o Undead Archmage olmak Hades tarafından karşılandı. Hela teklifi reddetti ve babası ve kardeşi ruhları bekliyor, ölü feribot seçti ......
Kaos Savaşları İnsanlar sonunda dışarı kenarlı yaklaşık on yıl sürdü. Her iki taraf da büyük kayıplar ve Hades Nether Realm sınırlıydı.
Savaşın Victor, İnsanlar büyük bir bedel ödedi. Palmer Krallık ortadan kalktığı ve Freeman Kingdom siyasi kargaşa içine düştü. Archmage Gissing zaman nehirde kayboldu ...
Orklar yendi ve birçok kabileler, kimseye artık bir tehdit bölünür. Elfler Hades ile dış cephe kaplaması için cezalandırıldı ve evlerinden sürgün edildi. Dragons Gümüş ve Siyah Dragons ayrıldı. Eski Lydia, 'Gümüş Legion' kurdu ve İnsanlar katıldı Gümüş Dragons Prenses tarafından yürütüldü. Siyah Dragons Sin Abyss kaçtı, onlar gelecek olaylar oynamak için büyük bir rolü vardı.
mücadele durma noktasına geldi ve fırtınalı bir dünyada doğdu ......
Elfler Fall (265 BDC)
Elfler Kaos Savaşları sırasında yan geçtiğinden beri, onlar çatışmadan sonra cezalandırılan ve topraklarından sürüldü. Elf Kralı Harington iktidarını sağlamlaştırmak için "Yeni Dünya Projesi" hazırlandı. Onları kölelik ve yeni bir Elf Krallığı oluştururken, Orc topraklarına ordusunu açtı.
Savaş 3 yıl sonra, ya öldürüldü ya da sürgüne orklar, dinlenme elfler Orc arazi için türbelerin, tapınaklar ve kaleler inşa etmek zorunda köle haline geldi. Onların kölelik 6 yıl sürecek.

kanlı Elf egemenliği altında, bir kez dağınık orklar birleştirmek başladı. güçlü kabile, Veba Kraliçe tarafından yönetilen Bonecrushers Abyssal Tyrant ile karanlık bir anlaşma yaptı. Birlikte çılgına orkları dönüm, Hydra Blood ile su kaynağı zehirledi.
Hemen, orklar geri Elfler karşı savaştı. Neredeyse bir gecede, kayıtsız Elfler yenildi. hayatta olanlar birkaç İnsanlar arasında sığındı.
Yani Elf medeniyet düştü.
Abyssal Invasion (235 BDC)
Kaos Savaşları sonrasında İnsanlar Dragons yendi ve Hades'in arsa sona erdi. Nedeniyle krallar ve iki İnsan Krallıkları tüm mirasçılar hem ölümü, siyasi kargaşa izledi. Ward eşit güce sahip, naip olarak Odin; Ward Freeman - Sonunda geçici bir rejim kuruldu, Lucas kuzenim açtı. Huxley bakanı oldu. Onlar İnsan toprakları üzerinde iktidar, Kingdom "Eternal Hanedanı" adını, Elf sığınak yanı sıra Orc arazi işgal etti.
Savaş hala Safir yavaş yavaş iyileşmekte olduğu gibi, karada otoyol alıyordu, uzun çizilen felaket geldi.

Abyssal Tyrant Fergus büyük bir ordu ile, Doğu'da Sin Abyss ortaya çıkan ve İnsan Dünya saldırdı. Aynı zamanda, Fergus kontrolü altında Veba Kraliçe, bir orc Legion ile Batı'dan geldi. Daha da kötüsü, Ulysses kuzeyden onun Dragons açtı İnsanlar Abyssal Alliance tarafından 3 tarafı denizlerle çevrili bulundu.
Bu durdurulamaz ordusu ile karşı karşıya İnsanlar geri Eternal City düşmeye başka çaresi yoktu .
Dünya Ağacı Sızdırmazlık (232 BDC)
'İlahi Planet' den Sapphire Angel'ın gelişi umutsuz İnsanlar umut getirdi. Melek Relic "İlahi Kenar" savaşın gidişatını döndü. 3 yıl içinde, insanlar suç kez daha vardı. Angel'ın kudreti ile karşı karşıya kalan, Abyssal İttifak çöktü.
Abyssal Alliance yenilgisinden sonra, üç lider ve Melekler geleceği ile ne sorusu önceliği haline geldi. Melek Lideri Bernice ufukta Dünya Ağacı gördüm ve bir fikri vardı.

Dünya Ağacı Sapphire en büyük ve en eski ağaç oldu, Savaş neredeyse tahrip etmişti. Berniced ağacın kalbine onun Homeworld gelen İlahi Flame erimiş ve ağaç nihai koruma ve nimet vermiştir. solmuş ağaç yaşama geri geldi, gökyüzüne yayılmasını bırakır ve kökler bağlı Abisal Liderleri ile Dünya'ya derinliklerine kazdık. kökleri zayıf tutarak ve saflaştırılmış Lifeforce içine güçlerini dönüm güçlerini sifon tuttu. Dünya Ağacı Angels büyü kaynağı oldu.
İnsanlar bir kez daha diğer ırkları marjinalleştiren, Safir hükmetti. "İlahi İmparatorluğu" ve Melekler oluşturmak için birleşik bütün kıta tanrı olarak tapıyorlardı. Melekler "Paramount" oluşturmak için bir on yıl geçirdi ve onların ev yapımı. Bernice "Yüce Melek" oldu.
Daemon Projesi (225 BDC)
Meleğin gelişi Sapphire büyük bir değişiklik getirdi. kendi gücüyle büyülenen İnsanlar "Daemon Projesi" Bakan Huxley tarafından yetkilendirilmiş ve Loki tarafından yönetilen başlattı. Meleğin genlerini kopyalamak amaçladı İnsan güçlerini artırmak için. Proje, gizlilik içinde gerçekleşen son yaklaşırken, Loki başarı sağlamak için aşırı önlemler aldı.
Deneyin son aşaması Astral City gizli bir tesiste gerçekleşti ve Loki, asistanı Ella ve Huxley tarafından yönetti. Darkiron ve kristal ile yapılmış bir silindir, bir ölüme yakın melek tutan yerden yükselince, Ella ve Huxley hayrete düşürdü. Loki hedef sonuca ulaşmak için tek yol, doğrudan o Savaşı sırasında yaralandı zaman o yakalanan bir melek, güç çekmek için olduğunu açıkladı.
sınırsız gücü karşısında, Huxley iyi kararı görmezden ve deney devam etti. Ancak, Ella boşta bekleme olamazdı, onun sevgilisi temas ve Royale Muhafız Quaker Kaptan gelip denemeyi durdurmak için.

Kraliyet Muhafız laboratuara içine acele, harekete geçirmek için Quaker sabırsızlanıyordu, o deney zaten devam olduğunu gördü. Loki ve Quaker Huxley laboratuvardan sessizce kendini kaldırıldı, savaşta enganged. mücadele Meleğin güç çekirdeğinin bir patlama yola makineleri unstabalized. Astral Şehir patlama yarattığı boşluktan tarafından tüketildi.
Sadece 4 kişi günahlarından Angels tarafından hapse patlama, kendi ways.Loki Arcane Ruh haline etkilenen her survied. Ella ve Quaker yanan Ruh ve Astral Hunter, hem ölümsüz olmasına rağmen, yine birbirine temas asla oldu. Huxley ayağı Yıldız Güz zincirleme bir yavaş hareket eden dev haline getirildi, o zaman sonuna kadar Void Space kapısı korumak zorunda kaldı.
Karanlık Lord (170 BDC)
Yüce Angel egemenliği altında, kıta refah altın çağını girdi. ve barış altında karanlık ve güçlü kötülük doğdu ilerleme - Anarchy. Anarşi, önceki savaşlarda ölenlerin bütün ruhları barındıran bir varlıktır. İlahi Kenar arzulayan, Anarşi bir imparatorluk çapında savaş başladı.
Sert kulaklı barışı korumak için, Bernice Anarchy karşı savaşa onu kuvvetlerinin komutanıydı. Savaş Bernice ve Anarşi hem İmha Eye içine düştü o kadar şiddetli oldu.

Bernice iradesi Bernice'nın manto almak için yüksek umutları vardı Angels.Tanya, komuta Fortuna sol öfke içinde Angels bıraktı.
Sıradan bir Human - Onu amaçsız dolaşıp olarak, Tanya hayatının aşkı ile tanıştı. Bu 'bu ilahi', eşsiz bir melek Teşkilatı öfke neden oldu.
Güçlü aydınların oluşan 'kendi öncelik ırk teknolojik ve kültürel advancements.One olmamasına dikkat Angel ırklar arası çocuk babasıdır yapmaktır rehber Angels bir grup Celestials'is. Böyle bir çocuğun dengesiz güç felaketler neden vakalar olmuştur. Bu tam tüm Melekler gözden geçirmek ve yargılamak için güce sahiptir "TOHUM Düzenleme Komisyonu" amacıdır.
ablasının kaderi için endişe Fortuna onu yasak aşkı terk etmek Tanya ikna umuyordu. Yine Yüce Melek olma değil ilgili acı, Tanya ölene kadar aşkını savunmak için yemin, İnsan ile ilişkisini bitirmek için reddetti. Fortuna terk etmekten başka seçeneğim yoktu.
Aylar sonra, Tanya sevgisi kötülük tarafından lanetlenmiş ve onun ruhunu acı kayboldu. Büyük acı ile karşı karşıya kalan, Tanya o bıraktığı aklı biraz kaybetti. Karanlık gölge onun parlak kanatlarını tüketilen, onu tutmak söyledi. Sonunda, o karanlığın bir canavar, en çok nefret Ne oldu, Tanya Karanlık Lord oldu.
Karanlık Lord'u durdurmak için, Melekler 7 gün ve 7 gece için onu savaştı. Son olarak, Melekler birleşik gücüyle altında, Karanlık Lord yakalandı ve bastırılmış. 
Neredeyse tüm Paramount tesviye edilmiş kanlı bir savaş oldu. TOHUM bir deney suçlayarak yanlış gerçeği gitti örtbas, gerçek olay sadece en gizli belgelerin kaydedildi.
Kan Doğuşu (150 BDC)
"Celestials" hiçbir özel güçleri olan, Melekler ile Sapphire geldi benzersiz bir grup, onlar entelektüel superior.Their lideri Adolf bir zamanlar akıl yanı sıra özel güçlere sahip olduğuna inanıyordu vardır. Celestials çok mükemmel çünkü onların yaratıcısı sonra güçlerini aldı.
Adolf Celestials artırmada tüm çabalarını geçirdi. Tanya sonbahar genleri mutasyona ve yetkileri TOHUM Başkanı görevini kullanarak change.so ki, ona bir şey öğretti, o bir çalışma konusu olarak Karanlık Lordu kullanılan ve hatta o adını bu araştırmada yardım etmesi için Loki yayınlandı "Soucecode Programı".

Her nasılsa Karanlık Lord'un kulları haberlerim var ve onların usta bırakmadan, mühür kırdı! Adolf, onun hatalarını düzeltmek için istekli diye araştıran bir prototip iksiri kullanılır. kısa bir süre için o inanılmaz güç, hız ve vizyon kazanmıştır. Yine Karanlık Lord'u yenmek için elit bir ordu oluşturarak, çok sayıda iksiri verdi.
Bir süre sonra, korkunç bir yan etkisi yüzeyli - iksir enjekte edenlere çevrelerindeki kişiler saldırmaya başladı. Onlar kan tüketmek durumunda kendi aklı geri tek şeydir. Yüksek Konseyi araştırmak için Pandora gönderdi. Loki yardımıyla, kontrol yan etkisi tutmak bir "Kaynak Serum" yaptı. Loki onun yardım için onun özgürlüğünü kazanmış.
serum yardımıyla Celestials mutasyonlarını kontrol de, vücut sürekli etkilenmiştir. Onlar geliştirilmiş iyileştirici gücü, büyük bir güç ve hızlı hızlı ölümsüzleşti. Thye Bloods olarak bilinir hale geldi. Adolf sonsuza Melekler hizmet fiyata "Blood Prince" olarak lider haline geldi.
Angel İmparatorluğu (1 DC)
Şimdi "Karanlık Lord'u" çevreleyen gelen ışık gelmişti, Melekler ve İnsanlar arasındaki ilişki gerginleşti.
Moira kampı çatışmanın önlenebilir böylece Sapphire yerlileri cahil ve Meleğin rehberlik veya kurala ihtiyacı olduğuna inanıyorum. Fortuna kampı bir karşı tavır aldı, onlar olduğuna inanıyorum tam çatışmaları neden Melekler müdahale nedeniyle. Onlar Melekler danışman rolünü üstlenirler gerektiğine inanıyordu.

Fortuna onun hizip Güney Batı Gök İmparatorluğu'nu oluşturan edelim; Moira onun hizip kuzey Tempest İmparatorluğu oluşturan izin - tamamen farklı iki felsefeler sonunda "İlahi Fissür" neden oldu. Athena Midas İmparatorluğu'nu oluşturan Melekler geri kalanı ile kaldı. Her 3 Empires yurtdışı, ayrı ayrı Yüce Konseyi yönetilir.

Copyright © 2014 Sitenin hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama ve alıntı yapılamaz !
Kullanıcı Sözleşmesi