Künye

Geliştiren: Digital Extremes
Yayıncı: Digital Extremes
Oyun Türü: Aksiyon
Platform: PC
Yayınlanma Tarihi: 25 Mar 2013

Warframe Platinum Satın Al – Warframe Platin Epin Kodu Yükle

 

 

İçerik: Digital Extremes Warframe Platinum Al, MMOTPS Warframe Platin Yükleme ve Platin Epin Kodu Satın Alma Yöntemleri: Kredi Kartı, Bankamatikten Kartsız Para Yatırma, ATM’den Kartlı Para Transferi, EFT Ödemesi, Mobil Ödeme, Online Bankacılık, PTTmatik – PTT Şube, Cep Telefonundan Mobil Ödeme Yapma, PayPal ile Epin Kodu Satın Al… 18 Yaşından Küçük Oyunlar Warframe Oyun Parası Kodu Nasıl Satın Alır: Ininal Kart, Faturamatik, NKolay.

 

 

Kılıçlı Uzaylılar Birbirlerini Çoşturuyor

Digital Extremes tarafından yayınlanan ve şu an Steam üzerinden de oyanan Warframe Free To Play TPS görünümlü bir oyundur. Takım arkadaşlarınızla birlikte görevleri yapar, bossları keser, boslardan düşen Tenno Warframe yapım planlarını oluşturur, karakterlerinizi geliştirirsiniz. Hesap leveliniz 10, karakter leveliniz maksimum 30'dur. Oyun giriş yaptığınız zaman 3 Warframe zırhından birini seçip gelişirsiniz. Ayrıca "F" tuşu ile değiştirdiğiniz toplam 3 silahınız vardır: Kılıç, otomatik silah ve pompalı tüfek. Her levelde kullandığınız silahlar farklılık gösterir. Ayrıca belirtmeden de olmaz: Warframe'de sadece bir tane karakteri geliştirmek zorunda değilsiniz! Sürekli olarak farklı karakterler geliştirebilirsiniz. Şu an itibariyle oyunda 20 Warframe sınıfı bulunuyor ve her bir Warframe'in özelliği, vuruş biçimi ve yetenekleri birbirinden farklıdır. Oyunda isterseniz görev boyunca suikast yaparsanız. Jeneratörlere sabotaj yapıp patlatırsınız. Rehine kurtarırsınız. Bölge ele geçirirsiniz. Düşman bilgisayarlara girip bilgi çalarsanız veya isterseniz de akın akın ana Base'inize gelen düşmanları durdurursuz. Oyunu mantığı görev bitirmek üzerinedir. Co-op modu da denilebilir. Seçim tamamen size ait. Sadece ölmemeye bakın; çünkü günlük 4 canlandırma hakkınız bulunuyor. Öldüğünüz zaman takım arkadaşınız sizi canlandırmazsa bu canlandırmama süresi maksimum 4 olduğu için oyunun Market'tinden Warframe Platinum ile kredi almak durumunda kalırsınız.

 

 

“Warframe Platinum satın almak istiyorsanız MMİS GAMES’de PayPal ödemesini de kullanabilirsiniz.”

 

 

Yakın Dövüş & Silah Savaşları

Oyunda evet PVP mevcut ama karakterlerinizi çok güçlendirmeniz gerekiyor. Eğer Warframe zırhınız güçlü değilse, kılıçlarınız otomatik silahlarınız ve pompalı tüfekleriniz etkin vuruşlar sergilemiyorsa, ilk etapta PVP'den uzak durun. Çünkü Warframe'de PVP hayli bir profesyonel işi! Öle iki kılıç sallayayım da Warframe’leri keseyim gibi niyetiniz varsa unutun gitsin. Çünkü Warframe’de sallayarak kimse kimseyi öldüremez! Oyunun uzmanı olmanız gerekiyor. Çaylak oyuncuları elbette rahat rahat kesersiniz –ki buna bosslar da dahil! Fakat sıkı bir Warframe ustasını kesmek bilek ister. Kılıca basmak için sizin daha eliniz Mouse’a giderken ortadan ikiye ayrılırsınız. Hatta bazı baba boss’lar da bu değerlendirmenin içerisinde yer alır.

 

 

“Bankamatikten para yatırarak Warframe Platin satın alır, oyuna yüklersiniz. Daha sonra da istediğiniz (Seviyeniz yettiği müddetçe) Warframe zırhına sahip olursunuz.”

 

 

Warframe Zırhları Nelerdir?

Loki, Rhino, Mag, Mirage, Hyrdroid, Zephyr, Oberon, Valkyr, Nova, Nekros, Vauban, Banshee, Syrn, Trinity, Volt, Ash, Zyrnx, Frost, Nyx, Ember, Escalibur

 

 

MiRAGE

İlüzyon ustasıdır. Görünüm değiştirir, düşmanları şaşırtır.

 

HYDROiD

Su gücünü kullanır.

 

ZEPHYR

Hava saldırıları düzenler.

 

OBERON

Takım arkadaşlarını iyileştirir.

 

VALKYR

Etkin sert vuruşlar sergiler. Özel üretimdir.

 

NEKROS

Karanlığa hükmeder.

 

NOVA

Elektromanyetik saldırıları bünyesinde barındırır. Yetenek arttırır, buff basar diyebiliriz.

 

 

“Warframe Platin Epin kodu yüklemek istiyorsanız cep telefonunuzdan mobil ödeme de yapabilirsiniz.”

 

 

VAUBAN

Tuzak kurak, düşmanları kitler.

 

BANSHEE

Ses saldırıları gerçekleştirir.

 

SARYN

Yakalanmaz, kayganlaşır, zehir saldırıları düzenler.

 

TRiNiTY

Çok sağlam ve çok seri destek sağlar.

 

VOLT

Elektrik saldırıları düzenleyen mükemmel bir Warframe!

 

ASH

Hızlı ve sinsidir. Yakın dövüş için oldukça idealdir.

 

 

“Warframe Platinum satın alırken MMİS GAMES’de en güvenli ödeme seçeneklerinden fazlasıyla yararlanabilirsiniz.”

 

 

NYX

Düşmanları kontrol eden zihinsel saldırılar gerçekleştirir.

 

EMBER

Hedef şaşırtır, hafif silahlar kullanır.

 

FROST

Buz gücü kullanır. Çok zor delinen kalkanlar yaratabilir.

 

EXCALiBUR

Oyuna yeni başlayan oyuncular için öğretmen niteliğinde bir karkaterdir.

 

MAG

Manyetik enerjiyi kullanır.

 

RHiNO

Çok güçlü savunması ve çok güçlü vuruşları vardır. Fakat oyunun en yavaş Warframe'idir. Tank sınıfı karkater olduğunu söyleyebiliriz.

 

LOKİ

Aldatıcı hologram çıkarır, hedef şaşırtır, oynaması çok eğlencelidir. Düşmanları aldatır. Yakın dövüşte çok güçlüdür.

 

 

“Digital Extremes Warframe Platinum kazanma, Warframe Platinum hilesi – programı gibi adı Platinumda sürülen hiçbir paylaşımı MMİS GAMES olarak desteklemiyoruz.”

 

 

Warframe Platinum Nasıl Yüklenir?

 

1) warframe.com adresine giriş yapın. "PLATİN SATIN AL" butonunu tıklayın.

 

2) MMİS GAMES'den aldığınız Warframe Platinum kodunun oyundaki karşılığını seçin.

 

3) MMİS GAMES’den aldığınız Warframe Epin kodunu hatasız bir biçimde girin. Ardından da “Aktif Et” butonuna tıklayın.

 

 

Warframe Platinum Satın Alma Yöntemleri

 

 

Warframe Banka Kartı ile Havale Platinum Satın Al

Warframe’daki samurayınız, kılıçlı uzaylını hızlı gelişsin EXP kazanma oranını 2’ye katlasın diye diye Platinum kodu kullanabilirsiniz. Warframe Platinum kodu satın alırken de ucuz fiyatlardan her daim fazlasıyla yararlanırsınız. Deniz Bank, Türkiye İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Halkbank, Finansbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası, bankamatiklerinden – ATM’lerinden şubelerinden veya anlaşmalı bankaların online bankacılık uygulamalarını kullanarak MMİS GAMES hesabınıza para yatırabilirsiniz. Sonrasında da Warframe Platinum satın alır, oyunda dilediğiniz Warframe zırhına sahip olursunuz. Banka kartı sayesined Warframe Platinum Epin kodu satın almak gayet basittir! Ayrıca ödemelerinizin %100 koruma altın olduğunun altını çizmek gerekiyor. Fiyatlar da asla yükselmez! Banka kartı ile veya online bankacılık uygulamalarıyla veya da bankamatikten havale yapar, hesabınıza bakiye yükler dilediğiniz kadar Warframe Platin kodu yüklerseniz. Hesap numaraları burada!

 

 

“Banka havalesi sayesinde Warframe zırhlarına kavuşmak çok basit: Platinum satın alın!”

 

 

Warframe Bankamatikten Kartsız Para Yatırma Platinum Satışı

Frost, Nova, Ember, Nyx, Ash ve Volt gibi güçlü Warframe karakterlerine Platinum ile sahip olursunuz. Oyunun zevki işte o zaman çıkar! ATM’den kartsız para yatırma işlemi sayesinde Warframe Platinum satın alır, karakter hesabınıza güvenli bir şekilde yüklerseniz. Akbank, Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, Halkbank, Yapı Kredi Bankası, Finansbank, Ziraat Bankası bankamatiğinden (ATM) kartsız yatırdığınız para anında MMİS GAMES hesabınızda gözükür. MMİS GAMES bakiyesi oluşturunca da Warframe Platinum Epin satın alabilirsiniz. Ayrıca ATM’den kartsız para yatırma işlemlerinizi Ziraat Bankası veya da Finansbank bankamatiklerinden gerçekleştirirseniz, ekstra bir ücret ödemezsiniz. Ancak; ödemelerinizi Halkbank, Türkiye İş Bankası,Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Akbank ya da Deniz Bank’tan yaparsanız, küçük miktarda bir kesintiyle karşılaşabilirsiniz. Bu kısmın altını çizmemiz gerekiyor: Olası kesintiyi MMİS GAMES yapmaz. Bankanız gerçekleştirir. Bankamatiklerin kartsız işlemler bölümünden para yatıraral Warframe Platinum almak istiyorsanız detaylara ulaşmak için tıklayın.

 

 

“Anlaşmalı bankaların ATM’lerinden kartsız işlem yaparak Warframe Platin yüklemesi yapabilirsiniz.”

 

 

Warframe EFT Ödemesi Platinum Satın Al

Rabobank, Alternatif Bank, Türkiye Yatırım Bankası, HSBC, Kuveyt Türk, Citibank, Türkiye Finans, Asyabank, ING Bank, Arap Bankası, Aktif Bank, Fibabanka, Albaraka Türk gibi bankaların hesap numaralarını kullanarak EFT ödemesi yapabilirsiniz. EFT ödemesi yaparak Epin kodu yüklediğiniz Warframe Platinum fiyatlarında artış olmaz! Ayrıca belirtmeden de olmaz: EFT ile para transferi Warframe Platinum yüklemek için kesinlikle bir engel değildir! Hatta ve hatta EFT oldukça güvenli bir ödeme seçeneğidir. MMİS GAMES ile anlaşmalı bankalar dışındaki bir bankadan yapacağınız ödemeler EFT ödemesi diye geçer! Uzaylı, kılıçları manyakları EFT ödemesiyle de güvenle satın alırsınız. Ucuz Platin fiyatlarından da sonuna kadar yararlanırsınız. Warframe EFT Ödemesiyle Platinum çekme detaylarına buradan bakabilirsiniz.

 

 

“EFT ile para yatırarak Epin kodu yüklemek istiyorsanız, Warframe Platinum fiyatlarının artmadığının altını özenle çizmek gerekiyor.”

 

 

Warframe Kredi Kartıyla Platinum Yükleme ve Taksitli Epin Kodu Satışı

MMİS GAMES’den Warframe Platinum kodu satın alırken kredi kartınızı da güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca 2-4-6-8 taksit seçeneği de size sunulanlar arasında yer alır. Bunun için de ekstra bir tutar ödemezsiniz! Ödemeleriniz de eğer iPARA üzerinden gerçekleştirirseniz, komisyon kesintisi – ekstra bir tutar ödemezsiniz. Master ya da Visa logolı bir kredi kartıyla Warframe Platinum kodunu güvenle satın alabilirsiniz. Ayrıca Warframe Epin fiyatları artış göstermez. Mutlak suretle kar edersiniz. Türkiye İş Bankası Maximum Card, Yapı Kredi Bankası World Card, Asya Bank, AsyaCard, Akbank Axess, Garanti Bankası Bonus Card, Finansbank Cardfinans, kredi kartı Warframe Platinum çekme işlemlerinde güvenle kullanılabilen kredi kartlarıdır. PVP savaşları beklemez diyorsanız MMİS GAMES’den kredi kartı ile Warframe Platin kodların güvenle satın alabilirsiniz. Kredi kartı Warframe Platinium alımlarınızda pratik bir şekilde kullanılır. Ayrıntılar burada!

 

 

“Kredi kartlı Warframe Platinum yüklemek çok basittir. Orijinal kodlara sahip olur, oyuna yükler, dilediğiniz Warframe zırhını satın alırsınız.”

 

 

Warframe PayPal Platinum Satışı

Uzaylı deli kaçkınlar ellerine samuray kılıçlarını geçirdi mi onları kimse tutamaz. Bunu her Warframe oyuncusu bilir. Peki Platinum yüklemesi yapanları kim yıkabilir? Türkiye’de ilk defa MMİS GAMES Epin kodu satın alma yöntemlerine PayPal’ı da ekliyor. PVP savaşları da böylelikle yarıda kalmıyor. Uzaylılar birbirini doğrarken siz de bu zevkten mahrum kalmayıun diye Warframe Platinum fiyatlarını PayPal ödemesiyle de arttırmıyoruz. Warframeciler her daim Platinum alıp güçlenerek birbirine fark atıyor. Dünyanın en güvenilir para transfer yöntemi PayPal Türkiye'de yalnızca MMİS GAMES'de! Kredi kartınızın ile PayPal hesabınızı, sonra da MMİS GAMES hesabınızı ilişkilendirin. Sonra da Warframe Platinum satın alın. PayPal’ı hızlı Platinum Epin kodu satın alırken güvenle kullanabilirsiniz. Güvenli alışverişin keyfini çıkarın. Warframe ucuz Platinum satış sitesi MMİS GAMES’de PayPal ile en güvenli alışverişleri gerçekleştirirsiniz. Warframe PayPal Platinum Epin detayları burada!

 

 

“Warframe PayPal Platinum kodu yüklemesinde, tıpkı diğer ödeme seçeneklerinde olduğu gibi en ucuz fiyatlardan yararlanırsınız. Warframe Platinum fiyatları PayPal ödemesiyle de artmaz!”

 

 

Warframe Mobil Ödeme Platinum Satın Alma

Cep telefonunuzdan Warframe Platinum satın almak istiyorsanız, Türkiye’nin en ucuz Warframe Platinum satış sitesi MMİS GAMES’de %100 güvenli olarak yapabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuzdan gerçekleştireceğiniz mobil ödeme sayesinde Warframe Platinum satın alırsanız ucuz fiyatlarda da artış söz olmaz! Güvenli Epin kodu satın aldığınız gibi ucuz fiyat avantajından da yararlanırsınız. Çünki mobil ödeme Warframe Platinum fiyatlarını asla arttırmaz! Vodafone, Avea veya Turkcell olmak üzere, bu üç Türkiye servis sağlayıcısının herhangi birinin hattına sahipseniz, Warframe Epin yüklemesinde bulunabilirsiniz. Fakat cep telefonu hattınız Turkcell, Vodafone ya da Avea değilse, mobil ödeme ile Epin kodu satın alamazsınız. Mobil Ödeme Warframe Platinum satın alırken pratik bir şekilde kullanılır. Cep telefonundan mobil ödeme yaparak Warframe Platinum yüklemek istiyorsanız, detaylar burada!

 

 

“Warframe Platinum mobil ödeme seçeneğiyle de satın alınır. Güvenli alışveriş yapar, orijinal Platinum kodlarına sahip olursunuz.”

 

 

Warframe PTT’den Para Yatırma Platinum Yükleme

PVP savaşları başlamadan önce veya sağlam bir bossa dalmadan önce Warframe Platinum kodu yükler, sonrasında marketten sağlam eşyaları, buffları satın alırsınız. Kılıcınız keskin, silahınız bol mermili olsun. PTT ile Warframe Platinum fiyatları ucuzluktan yana! PTT’den para yatırma seçeneği sayesinde Warframe Platinum satın alır, PTT ödemesi ucuz Platinum kodu yükleme yöntemleri arasında en yaygın seçeneklerden biridir. PTTmatikten ya da PTT şubesinden para yatırma ile Warframe ucuz Platinum satın alır, uygun ve güvenli alışverişin tadını çıkarırsınız. PTT Ödemesi de tıpkı MMİS GAMES’de sunulan diğer ödeme yöntemlerinde olduğu gibi size pratik çözümler sunar. Güvenlidir. Orijinal Platinum kodları PTT ödemesiyle ed sizin olur. Warframe Platinum yüklerken ucuz fiyat garantisinden asla ödün verilmez! Bakiye oluşturun. Sonra da PTT ödemesi sayesinde Warframe Platinum satın alın! PTT Ödemesi ile Warframe Platinum yükleme detayları burada!

 

 

“Warframe Platinum PTTmatikten para yatırılarak güvenle satın alınır. Platinum Epin fiyatları yükselmez!”

 

 

18 Yaşından Küçükler Warframe Platinum Nasıl Yükler?

Ininal Kart, Faturamatik, NKolay

 

 

Warframe Ininal Kart Platinum Satışı

Rakipleriniz savaşa hazır! Platinum yükleyerek bir an önce siz de hazırlanabilirsiniz. Marketteki eşyalar, kostümler, zırhlar sizi bekler: Warframe’lerin tamamı Platinum ile satılır. Ininal Kartı 18 yaşından küçük-büyük fark etmez, her oyuncu tarafından güvenle kullanılır. MMİS GAMES’den Ininal Kart ile Warframe Platinum satın aldığınızda kesiti ücretiyle asla karşılaşmazsınız! Ininal Kart ile Warframe Platin satın alırsanız komisyon kesintisi asla olmaz! Türkiye'de ilk defa MMİS GAMES tarafından sunulan bu sıfır komisyon uygulaması Ininal Kart ile Warframe Platinum alma işlemlerinizde %100 geçerlidir. 18 yaşından küçük oyuncuların da güvenle kullandığı Ininal Card Warframe Platinum çekme işlemi yaparken pratik bir şekilde kullanılır. Ininal Kart ile Warframe Platinum fiyatları elbette ki yine ucuzdur. Fiyat artışı olmaz! Ininal Kart Warframe Platinum çekme ayrıntıları burada!

 

 

“Ininal Kart Warframe Platinum yüklemesinde güvenle kullanılır. Ucuz fiyatlar değişmez! Orijinal kodlar da her daim sizin olur!”

 

 

Warframe Faturamatik Platinum Al – Faturamatik Oyun Parası Satışı

Digital Extremes Warframe Platinum satış sitesi MMİS GAMES 18 yaşından küçük Warframe oyuncularına için en güvenli ödeme yöntemlerinin arasında Faturamatik’ten Epin Kodu Satın Alma seçeneğini de güvenle sunar ve fiyatlar Faturamatik ödemesiyle de artmaz! Faturmatik ile Epin kodu alıp sonra bunu Warframe için Platinum’a çevirebilirsiniz. Size en yakın Faturamatik noktasına gidin. Faturamatik’ten MMİS GAMES logosunu seçip para yatırma işlemini tamamlayın. Bunun karşılığında ödeme merkezi sizden 1 TL ekstra bir tutar isteyecektir. Belirtmeden olmaz: Bu ücreti MMİS GAMES almaz. Faturamatik merkezine ödemeniz gerekiyor. SonrasMakineden satın aldığınız Epin kodunu MMİS GAMES hesabınıza bağlanıp Prepaid Epin Cash bölümüne eksiksiz bir şekilde girmelisiniz. Faturamatik Warframe Platinum alımlarınızda güvenlik aşamaları her zaman olduğu gibi yine hiçe sayılmaz! Güvenli ve pratik bir alışveriş yapar, oyunda rakiplerinizi doğrarsınız! Detaylar burada!

 

 

“Faturamatik Warframe Platinum alımlarınızda Platin Epin kodu fiyatları yükselmez!”

 

 

Warframe Nkolay Platinum Satışı

Warframe karakteri satın almak için Platin kodlarına fazlasıyla ihtiyacınız var. Arenalar açıkta, rakipler ringlerde. NKolay cihazlarından para yatırarak Digital Extremes Warframe ucuz Platinum çekme işlemi yapmak istiyorsanız, size her daim en ucuz fiyatların sunulduğunu ve sunulacağını hatırlatmak isteriz. Türkiye’de Aktif Bank tarafından sunulan pratik NKolay makineleri yine Türkiye'nin 5000’den fazla aktif noktasında oyunculara da hizmet veriyor. 18 yaşından küçükler NKolay cihazlarını Warframe Platinum satın alırken rahatlıkla kullanır: NKolay cihazına bağlanın. Oyun Parası / Dijital Oyun Kodu bölümünden MMİS GAMES'i seçin. Almak istediğiniz Warframe Epin miktarı kadar makineye parayı yatırın. Makineden çıkan Epin kodunu MMİS GAMES hesabınıza bağlanıp eksiksiz bir şekilde hesabınıza girin. Bakiye oluşturduktan sonra arzu ettiğiniz kadar Warframe Platinum yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz. NKolay Warframe Platinum alma ayrıntılarına ulaşmak için tıklayın!

 

 

“18 yaşından küçük oyuncular Warframe Epin kodu satın alırken Nkolay makinelerini kullanabilir. Digital Extremes Warframe Platinum fiyatları NKolay ödemesiyle de artmaz!”

Copyright © 2014 Sitenin hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama ve alıntı yapılamaz !
Kullanıcı Sözleşmesi